Kniha návštěv

návštěvník

Ivana Danhoferová 03.10.2017
Ahoj Evi, máš krásné stránky a ještě krásnější obrázky, obrazy, šátky, šály....... Nádherné barvičky, krásné jemné zpracování. Seš šikula !!!! Zase určitě přijdu.

Políbení

Čeněk Urbanec 05.06.2016
Dobrý den, paní Evo,
Protože mě Amíci nemají rádi, nemohu hodnotit Vaše obrázky které zdobí, hřejí a dělají radost, na FB, tak Vás líbám generálně :-*

Dědek Urbanec

Díky

Soňa 30.10.2013
Evi, Děkuji Ti za perfektní kurzy, díky nimž se může rozvíjet a uvolnit veškerou energii. Vážím si tě, jako kamarádky, umělkyně - malířky - zpěvačky.Tvé obrazy jsou perfektní, každý v nich najde to své. Děkuji

Re: Díky

Fareva 30.10.2013
...Soni....moc si toho vážím a jsem moc ráda, že jsi navázala na kurzy a vydala se stylově svou vlastní cestou.....

Kdo umí ten umí...

Miluše Kutová 11.10.2013
Krásné...originální...své....moc se mi líbí,jsou inspirující.Děkuji a přeji spoustu nových nápadů a neutuchající elán.Když se duše a srdce sladí ,pak to stojí za to...tvořit a tvořit...

čtyřlístek

Katka 01.12.2012
Dobrý den Evo, děkuji moc za příjemné vedení kurzu ve Fryčovicích. Jsou to pro mě vždy nezapomenutelné chvíle, kterých si moc vážím. A ty Vaše zákusky, kterými nás pokaždé uhostíte - no prostě mňam. :-) Již jsem si převzala svůj výtvor a jsem nadšená co jsem pod Vaším jemným vedením dokázala vytvořit. Mějte se moc hezky a na dalším kurzu zase někdy naviděnou. A klidné předvánoční období přeji. :-)

Re: čtyřlístek

Fareva 02.12.2012
Katko, moooooc děkuji za krásná slova......moc si toho vážím a ráda se s Vámi zase uvidím !

blahopřání - poděkování

Honza 21.09.2012
Byť Tě znám zejména z Tvého hlasového projevu, skláním se před umem, invenci a ztvárněním krásy, která je v úzké symbióze s Tvým zpěvem.
Existuje málo lidí, kteří dovedou formulovat krásno, různými metodami a Ty mezi ně bezesporu patříš. Nechť Všehomír dá smysl Tvému konání a snažení. Ve mně máš nejen nového sympatizanta, ale i obdivovatele. H.

Re: blahopřání - poděkování

Fareva 23.09.2012
Dík za krásná slova.....velmi si toho vážím !

Dnešní návštěva :-)

Katka 16.05.2012
Obraz je náááádherný a už visí na svém místě. Pěkně se vyjímá a dělá prostor velice příjemným a zvláštním.....Ještě jednou moc děkuji. Jinak - máte moc hezký web. Jsem ráda, že jste si ho založila. Dám o něm povědomí do éteru, protože tu "Vaši" krásu by mělo vidět co nejvíce lidiček. Mějte se hezky.
1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek

 

 

 

Kontakt

Ostrava +420.604957958 eivevon@seznam.cz